132

Заняття проходять online. Реєструйтесь у Viber

Як стати блогером та як набрати передплатників в інстаграм?

Як стати блогером та як набрати передплатників в інстаграм

22 12
Блогер – це людина, яка періодично викладає певний контент у соціальних мережах. У випадку з Інстаграм це фото та відео з текстами або сторіс – короткі сюжети. Якщо контент цікавий передплатникам, збирає безліч переглядів та лайків, можна залучити рекламодавців та непогано на цьому заробляти. Але для цього потрібна популярність, яка виражається в кількості передплатників.
 

Перші кроки


Спочатку варто розібратися, що потрібно, щоб стати блогером. Насамперед, це технічні можливості: смартфон з гарною камерою, стабільний доступ до інтернету з гарною швидкістю. Для зйомок відео в приміщенні знадобиться спеціальна лампа, а для створення роликів — програма для монтажу, навіть найпростіша. І, звичайно, знадобиться певна кількість вільного часу для створення контенту.
Охочі заробляти таким способом часто цікавляться, чи можна стати блогером «з нуля», не маючи жодних навичок. У цьому немає нічого неможливого: розібратися в нюансах інстаграма не так уже й складно, так само як і в правилах зйомки відеороликів.
 
Як набрати передплатників?
А ось набрати передплатників у групу вже дещо складніше. Але і це питання цілком реально вирішити, якщо:
• Правильно вибрати нішу – визначитися, чим особисто ви можете бути цікавими людям, подивитися на звичайні речі під новим кутом, розповідати про те, що турбує багатьох, пропонувати лайфхаки, які стануть у нагоді кожному;
• Вивчити контент конкурентів – за допомогою піктограми «лупа» знайти акаунти аналогічної тематики, подивитися, що збирає більше лайків;
• Подивитися, на що підписані ваші передплатники, навіть якщо їх поки що зовсім небагато;
• Вибрати аудиторію – більшу частину користувачів інстаграми складають молоді жінки, мешканки великих міст.
 
У цьому підготовку можна умовно вважати завершеної. Порада: в мережі можна зустріти безліч рекомендацій, як набрати передплатників в інстаграм накрутки безкоштовно. Важливо розуміти, що такі варіанти ніяк не допоможуть просуванню, для цього використовувати інші, більш трудомісткі, але й більш ефективні способи.
 

Оформлення акаунта та його просування


Наступний етап – створення облікового запису. Тут також є свої правила. Наприклад, бажано, щоб нікнейм і аватар були пов'язані з тематикою блогів, в описі варто коротко розповісти про себе і свою діяльність, розмістити посилання на свій сайт, якщо є.
Незалежно від виду діяльності, краще чергувати серйозні та розважальні пости. Відео або фото завжди повинні бути високої якості пости необхідно викладати не рідше ніж раз на 2-3 дні. Інакше алгоритм ранжирування віднесе блог до непопулярних і не показуватиме його потенційним передплатникам.
 
Створивши обліковий запис, потрібно знайти спосіб, як набрати 100 передплатників. Діяти можна по-різному:
• Запропонувати друзям та родичам підписатися на вас, а також викласти інформацію про ваш обліковий запис у сторіс;
• Розмістити посилання на свій профіль в інших соцмережах, насамперед у профілі TikTok;
• Зробити розсилку клієнтам електронною поштою, якщо у блогу комерційна спрямованість;
• Розставляти хештеги, щоб публікації потрапляли до рекомендованих.
 
Можна використовувати всі способи, як набрати лайків та передплатників: коментувати чужі пости подібної тематики, проводити конкурси та розіграші з умовою підписки на аккаунт, рекламуватись по бартеру з іншими блогерами. Згодом стане зрозуміло, які дії працюють найкраще, а для збільшення кількості передплатників потрібно вже значно менше зусиль.

Коментарі ()

    Написати коментар

    Зворотній зв’язок