1242

Заняття проходять online. Реєструйтесь у Viber

Розробка ігор для дітей

Розробка ігор для дітей | itschool.ua

19 10

Вчимо дітей робити ігри


Якщо ваша дитина хоче стати веб-розробником, їй необхідне розуміння базових принципів програмування.
Більшість IT-фахівців рекомендують починати з такої діяльності, як розробка ігор для дітей. У цій статті ми перерахуємо популярні онлайн-платформи, які містять безкоштовний конструктор для створення ігор.
 

Розробка ігор під Аndroid для дітей 4-8 років


Однією з найпростіших ігор вважається Lightbot. Її сенс полягає в тому, щоб робот підсвітив на 3D-решітці все плитки блакитного кольору. Причому це потрібно здійснити лише за один підхід, створивши для робота кілька програмних команд.


Створення флеш ігор на Code Monkey Island


Відмінний спосіб пояснити дітям основи програмування, не вникаючи в технічні деталі. Гра займає всього 45 хвилин. Її суть полягає в простому пересуванні по острову війська мавп.

Розробка комп'ютерних ігор на iOS


Для дітей від 2 років, що ще не вміють читати, але вже грають на комп'ютері або на смартфоні, розробники вигадали захоплюючу навчальну програму Kodable у вигляді лабіринту. У безкоштовній версії є 45 рівнів, в платній — 105. Можна докупити різні опції і рівні. Ігри з яскравими і незвичайними героями, що нагадують інопланетян, розширюють словниковий запас, легко і доступно пояснюють ази написання програм.


Розробка ігор на Андроїд, iOS на платформі Robozzle


Це соціальна головоломка, завдання якої — пройти через лабіринти, застосовуючи мінімум команд. У безкоштовній версії можна коментувати і варіювати рівні в залежності від складності, додавати платні опції.
Движок для створення ігор на Андроїд Cargo-Bot
Розроблена саме для iPad, розрахована на дітей від 5 років. На простому сюжеті переміщення коробок по заводу пояснюються всі цикли і процедури програмування, проведення тестування та налагодження ігор.


Створення ігор для Андроїд Codemancer


Це фентезі-гра, де для управління своїми діями гравці застосовують магічні руни. Вони допомагають творцям розповісти дітям про базові поняття в програмуванні.


Розробка ігор на Unity під будь-яку операційну систему


Щоб почати створення ігор на Unity і ознайомитися з двигуном, можна скористатися безкоштовною версією. У неї дуже візуальний редактор, для роботи з яким не потрібні навички програмування. Завдяки йому можна протестувати гру відразу після створення, а за рахунок платформ — розмістити її одним кліком на 20 платформах.


Розробка ігор на java — вихід на новий рівень


На цьому движку можлива розробка гри будь-якого типу:
● стратегічної,
● карткової,
● аркадної (2- і 3-мірної).
Створення ігор на java дозволяє прискорити написання коду і отримати величезну кількість записаних файлів, на javascript — обробляти і перетворювати об'єкти з різних джерел, створювати прототипи сцен, передбачати дії користувачів.
Це далеко не повний перелік платформ, на яких діти можуть створювати комп'ютерні ігри. Запрошуємо вас на курс «Розробка ігор для дітей» в Києві в Main School. Поспішайте записатися по телефону: +38 (099) 688-34-45.

Коментарі ()

    Написати коментар

    Зворотній зв’язок