419

Київ, вул. Будівельників 39

+380996883445 (Viber)

Що робити випускнику IT-школи

Куди податися, або Що робити випускнику IT-школи | itschool.ua

25 01
Сучасний світ важко уявити без IT-технологій, особливо без програмування. Адже це впливає на всю нашу реальність, дозволяючи насолоджуватися смартфонами, іграми, інтернетом і різними гаджетами. У найближчі кілька років вплив програмування на наше життя буде ще більше. Заробітки програмістів значно зростуть. Це не єдина причина, по якій вам слід закінчити IT-курси ще в дитячому віці.
 

Програмування розвиває розум дитини


Навчання програмування, дизайну та іншим комп'ютерним програмам схоже на вивчення іноземної мови: чим раніше дитина почне його вивчати, тим легше і швидше вивчить. Багато хто вважає, що це слідування усталеним шаблонам, а насправді дуже розвиваюча і творча робота.
Дитині, яка тільки починає програмувати, створювати першу прості програму або гру, це може допоможе знайти впевненість у собі й у своїх силах. Спочатку не потрібні надлюдські навички або видатний розум, щоб стати програмістом. Створено безліч інтуїтивно зрозумілих інструментів, які значно полегшують розуміння окремих механізмів. Scratch більше схожий на складання головоломок, ніж на програмування, і в той же час дає багато можливостей. Всі наші учні в один голос твердять про те, що після курсів їх життя і навчання значно полегшили, тому що з'явилися:
 
  • креативність.Вчені довели, що програмування приголомшливим чином розвиває уяву. Щоб створити комп'ютерну гру або мобільний додаток, обов'язково мислити творчо;
  • терпіння.Перевірка коду на наявність помилок завжди займає деякий час, а це відмінне тренування наполегливості й терпіння;
  • логічне мислення. Програмування — це не що інше, як послідовність логічних дій, об'єднаних в одне ціле. Кожен рядок коду має власне значення і впливає на що розробляється або гру. Необхідною розуміти ряд алгоритмів, які дозволяють вносити відповідні зміни. А прекрасно розвиває здатність мислити логічно, приймати виважені рішення;
  • скрупульозність і послідовність у досягненні мети.Програмування — це уявна гімнастика. Кожен програміст повинен бути постійно зосереджений та уважний у своїй роботі. Одна помилка може вивести з ладу всю програму.
 
Після курсів діти стають серйозними, відповідальними, краще вчаться в школі, ставлять цілі і досягають їх. Багато хлопчики і дівчатка створили свій додаток, гру, блог, сайт. Заробили свої перші гроші і з легкістю поступили до вузу своєї мрії.
 

Заробіток в індустрії програмування


Навчання на IT-курсах — це не тільки прекрасні можливості для розвитку, але й відмінне вкладення в майбутнє дитини. Сьогодні на ринку складно знайти більш високооплачувану роботу, ніж програміст. Ставки можуть бути приголомшливими. За прогнозами, вони будуть рік від року навіть вищими.
На даний момент програмісти на керівній посаді можуть розраховувати на зарплату в 15-20 тис. доларів. Юніори в залежності від типу контракту можуть заробити від 4 до 8 тис.
 
Навіть пандемія коронавірусу не зупинила зростання заробітної плати цих фахівців у 2020 році. Це пов'язано як із величезним попитом на досвідчених співробітників у цьому секторі, так і з можливістю працювати віддалено.
Попит на програмістів на ринку продовжує зростати. Це пов'язано з потужною автоматизацією нашому житті. Програмування потрібно скрізь — у мобільних пристроях, іграх, пральних машинах, холодильниках, телевізорах, квиткових касах. Він оточує нас буквально з усіх боків, тому ми можемо бути впевнені, що попит на ці навички не пройде швидко.
 
У повсякденному побуті поняття «програміст» використовується для визначення людини, яка створює або змінює рядок даного коду. Однак це узагальнення, тому що спектр професійних можливостей на ринку IT величезний.
 
Кар'єрний ріст дитини багато в чому залежить від вибору мови програмування.
  • Діти, які вивчають Java, Scale і Python або такі технології, як Android, можуть розробляти власні мобільні додатки, які прагне мати кожна велика компанія.
8-класник Юра розробив мобільний додаток, яке дозволяє йому друзям знаходити й завантажувати книги за шкільною програмою. Він постійно оновлює його і планує розвивати надалі.
 
  • Ті, хто освоїв C ++ і C #, зможуть програмувати комп'ютерні ігри в середовищі Unity.
Діма, якому нещодавно виповнилося 12 років, створив власну комп'ютерну гру. Він із татом знімав огляди й викладав на Ютубі. Права на цю гру викупила одна відома компанія.
 
Решта майбутніх фахівців будуть називатися веб-розробникам для створення сайтів.
Серед них також можна виділити кілька спеціалізацій, таких як:
  • Front-end розробник — проєктує зручні для кінцевого користувача інтерфейси веб-сайту й піклується про його правильному відображенні на різних пристроях, особливо мобільних.
10-класник Олег ще в процесі навчання зарегістрістріровался на кількох біржах фріланса і за кілька місяців примудрився заробити на Айфон. Такий дорогий телефон батьки не могли йому купити.
 
Back-end розробникзаймається створенням коду, алгоритмікою й базами даних. Він також відповідає за веб-безпеку. Після запуску проекту його задача — постійне спостереження і аналіз статистики, а також формування звітів. Він займається постійною оптимізацією коду й структурою роботи порталу, а також виправленням помилок (обслуговування).
Микита допоміг створити сайт своєї школи та адмініструє його.
 
Розробник повного стеку— універсальний програміст, здатний самостійно створити ціле додаток або сайт. Він володіє навичками програмування як у зовнішньому, так і у внутрішньому інтерфейсі. Кожна компанія хотіла б мати в своєму складі фахівця повного циклу. Він знає весь технологічний стек і може побудувати від бази даних до серверної частини і призначеного для користувача інтерфейсу. Здатен адмініструвати сервер, бази даних і знає, як впроваджувати і підтримувати додатки. Для цього потрібно постійно вдосконалювати свої знання та отримувати нові навички.
 
Деякі діти стануть бізнес-аналітиками, проект-менеджерами або керівниками великих проектів.
Світ програмування не терпить вакууму — ця галузь постійно розвивається, пропонуючи десятки неймовірно прибуткових кар'єрних шляхів. Основи програмування також будуть корисні в низці інших суміжних професій, пов'язаних з IT, і не тільки.
 

 
Перше, що потрібно зробити після навчання програмуванню школярам, ​​— створити своє резюме, в якому в першому рядку вказати закінчення IT-курсів, а потім — усі отримані навички. Потім зробити портфоліо з виконаних проєктів. Залишається розсилати резюме, зареєструватися на біржах фрілансу:
  • upwork.com 
  • freelancehunt.com 
  • kwork.ru
  • doit.ua
  • peopleperhour.com 
  • weblancer.net
  • cj.com
  • clickbank.com
  • admitad.ru
  • actionpay.ru
  • profi.ru
  • youdo.ru
  • fiverr.com
  • fl.ru
  • freelance.ru
  • Freelance.ua
  • behance.net
  • Lemon.io
  • Fiverr
Там про вік ніхто не питає. Головне — вміння і працьовитість. Беріть замовлення, набирайтеся досвіду. Успіхів! У вас усе вийде!

Коментарі ()

    Написати коментар

    Зворотній зв’язок