947

Кібербезпека для підлітків

Кібербезпека для підлітків: курси з кібербезпеки в Києві

14 03

Кібербезпека для підлітків


Ви впевнені в тому, що ваші діти знають, що таке кібербезпека? Адже раніше ми не усвідомлювали того, що кіберагрессія є реальною і серйозною загрозою, яка зачіпає практично кожного з нас.
Працюючи в інтернеті, люди звертають увагу тільки на позитивні моменти. «Сітка» дозволяє ділитися думками, шукати натхнення, працювати з усього світу, займатися хобі, зберігати і обмінюватися даними чи швидко спілкуватися. Спочатку нікому в голову не приходило, що інтернет може використовуватися для аморальних і незаконних дій, що завдають численні пошкодження матеріальних цінностей організаціям, цілим країнам. Тому кібербезпека виникла як форма протидії та запобігання цифрових загроз.


Кібербезпека: що це таке?


У 2016 році НАТО на саміті у Варшаві визнала кіберпростір п'ятою сферою відповідальності за договором — право на сушу, море, повітря і космос. Навіть якщо ми живемо там, де існує високий рівень безпеки і офіційно панує мир, кібернетична війна триває, її дії відбуваються в мережі. Хакери все ще шукають способи несанкціонованого доступу або втручання в цінні ресурси, системи або структури. Оскільки їх діяльність постійно розвивається і вдосконалюється, то кібербезпека — робота серйозна, тривалий процес, який підлягає постійній перевірці, тестування і поліпшення. Він включає забезпечення безпеки в мережі цифрових ресурсів, процесів і дій в інформаційних системах.
До найбільш важливих з них відносяться:
    • капітал,
    • ІТ-інфраструктура,
    • інформація.
 
Сьогодні сильний акцент робиться на забезпечення кібербезпеки в галузях, де використовуються великі системи і де обробляються дані про користувачів, партнерів або компанії. Для хакерів не має значення, чи є організація маленькою, середньою або великою. Їх мішенню може стати будь-яка компанія або людина — починаючи від невеликого туристичного агентства і закінчуючи величезними автомобільними заводами.


У чому полягає кібербезпека для початківців?


Практично всі акти кібертероризму тісно пов'язані з використанням мобільних пристроїв і соціальних мереж. Тому слід підбирати надійні паролі до платіжних систем, не публікувати свої банківські реквізити в соцмережах, не повідомляти нікому пін коди і інші дані.
Спеціаліст з кібербезпеки займається вживанням заходів на випадок атаки на оброблювані дані, мережу і компанію, а також розробкою стратегії захисту даних і організаційної структури під час інцидентів. У кризовій ситуації він оперативно впроваджує системи раннього попередження, що враховують діяльність всіх співробітників і підрозділів, досліджує завдані втрати, визначає діапазон агресії, збирає докази, аналізує причину атаки і розробляє механізми усунення наслідків.
Навчання кібербезпеки передбачає відстеження аномалій і підозрілого мережевого трафіка, щоб запобігти втручанню хакерів.

Щоб ваша дитина змогла забезпечити стійкість до потенційних кібератак, їй необхідно пройти курси з кібербезпеки в Києві в Main School. Вона навчиться проводити тести на проникнення і аудит безпеки, що допоможе виявити прогалини і можливі уразливості існуючих систем, баз даних та інфраструктури.

Коментарі ()

    Написати коментар

    Зворотній зв’язок