1812

Київ, вул. Будівельників 39

+380996883445 (Viber)

Середовище програмування для дітей 9-12 років

Середовище програмування для дітей

18 08

Ключові етапи розвитку Middle Learner для дітей 9, 10, 11 і 12 років в нашій школі програмування


 
Особистісний розвиток:
 - Уміння доносити свою думку до слухача; робота зі страхами перед виступом і управління аудиторією; знання прийомів вербальної і невербальної комунікації з аудиторією.
— Розвиток здатності чути більше, ніж вам говорять, і більш ефективно передавати інформацію;
 
Технічний розвиток:
— Закріпити вже придбану IТ грамотність у дітей, сформувати їх правильне ставлення до цифрового світу як до ресурсу, а не до кінцевої мети.
— Розвиток загального кругозору дітей з точки зору сучасних IТ технологій.
— Допомога у виявленні і тренуванні інформаційних і цифрових якостей, творчого потенціалу, лідерських здібностей і здібностей саморозвитку.
— Знайомство дітей з IТ-середовищем (правила, відповідальність, ризики і загрози, термінологія IТ).
— Розгляд свого творчого життя з точки зору ІТ технологій, вибір технологій, які дозволять спростити життя і зробити дітей більш вільними.
— Отримання навичок з основ програмування та створення роботизованих систем.
— Навчити аналізувати та максимально використовувати IТ для власних потреб.
 
Технічні навички:
«Використання IT в повсякденному житті»: ключові зміни технологій; покоління комп'ютерів і їх складові; і головне: як вичавити з цього різноманіття те, що мені потрібно. «Апгрейт» — страшне слово чи необхідність? ПЗ — яке воно, і навіщо його так багато? Основні програми — друзі, або Як легко зробити домашнє завдання або презентувати свій шкільний проект; Основи комп'ютерних мереж: види, типи, архітектура, протоколи та багато інших страшних слів.
«Хмарні технології та Інтернет»: грамотне використання цифрового контенту; віртуальні навчальні матеріали, як не заблукати в просторах Інтернету і знайти необхідний контент; пошукові сервіси; основи хмарних технологій: навіщо вони потрібні і як працюють; основи WEB0.
«Апаратна частина комп'ютера і його підключення»: цифровий пристрій у тебе в руках — як визначити, що це і навіщо; утиліти для налаштування і оптимальної роботи; сайти виробників і драйвера: як вичавити з вашого пристрою максимум.
«Кібербезпека»: паролі — наші ключі, навіщо ми їх бережемо; віруси, і як нам від них захиститися; шкідливий контент в Інтернеті, і як його уникнути; основи безпеки в Інтернеті; як захистити себе від хакерів і зловмисників; довіра до сайтів і цифрового контенту, безпека від Гугл і Майкрософт.
«Програмування та алгоритми»: програмувати — це дуже легко, змінюємо світ разом! Основи програмування: Scratchі JavaScript; алгоритми, і навіщо вони нам потрібні? Сортування і пошуки; масиви і структури.
 «Основи WEB-розробки»: сайт — за кілька хвилин, хостинг, домени і багато страшного, що насправді нестрашно і просто; движки для сайтів; основи HTMLі CSS: як зробити свій власний сайт
«Розробка комп'ютерних ігор»: так-так, це, насправді, легко; і знову з нами Scratch, JavaScriptі HTML — програмістом бути дуже легко.
«Винаходи та інженерія»: основний принцип — навіщо викидати, — необхідно це використовувати! потенціал технічних залишків: пароплав, катапульта, машинка, літак та інше своїми руками — це просто!
«Основи робототехніки»: основи робототехніки на базі простих і показових прикладів; логіка і розум роботів; від простих схем на Arduino — до 3D принтерів і роботів-розвідників — Двадцять один крок — саме стільки уроків вам потрібно, щоб зрозуміти це.
 
Soft skills:
«Бренд — це я»: що означає «мій персональний бренд»; хто я такий, мої сильні сторони; як зробити так, щоб мене сприймали таким, яким я хочу бути?
«Розвиток уваги і пам'яті»: які бувають закони пам'яті; як поліпшити запам'ятовування великих текстів чи іноземних слів.

Коментарі ()

    Написати коментар

    Зворотній зв’язок