945

Заняття проходять online. Реєструйтесь у Viber

Ораторська майстерність для дітей

Ораторська майстерність для дітей

22 10

Ораторська майстерність для дітей


Уміння грамотно і красиво говорити — це можливість не тільки знайти спільну мову з будь-якою людиною, а й отримати високооплачувану роботу і досягти успіху. Тому чим ораторська майстерність для дітей раніше стане звичним умінням, тим легше їм буде вчитися, спілкуватися з дорослими, однолітками і вчителями.


Навіщо дитині курси ораторського майстерності?


Мета тренінгу — прищепити дітям бажання розвивати і вдосконалювати можливості своєї мови. На заняттях вони оволодіють усіма необхідними прийомами і методами роботи над собою:
● чітко і правильно говорити;
● красномовно переказувати події;
● вести бесіди і дебати з ким завгодно;
● виступати перед аудиторією;
● красиво говорити експромтом;
● створювати результативну промову за попереднім планом;
● робити захоплюючі доповіді;
● позбутися слів- і звуків-паразитів;
● доводити свою точку зору переконливо;
● змістовно мовчати, коли це потрібно.

 
Як навчає дітей школа ораторської майстерності Main SchooL?


Курс навчання розроблений за принципом:
● 20% теорії — докладна розповідь про основні положення риторики, існуючі техніки, самопрезентацію, обговорення результатів та відповіді на виниклі питання;
● 80% практики — виконання вправ, які розвивають апарат мови, дикцію і ритм.
Кожне заняття — це інтерактивна бесіда, в ході якої діти захищають свої проекти перед класом. Вони виконують різні етюди та імпровізації, проводять ток-шоу і дебати.

 
Які результати отримають слухачі тренінгу ораторської майстерності?


Окрім ораторства, це ще й курси лідерства для дітей, що сприяють розвитку харизматичності і позбавляють від боязні виступів перед будь-якими аудиторіями.
Дитина стане більш товариською і комунікабельною. Буде викликати у людей симпатію до себе. Навчиться контролювати свій голос, емоції і керувати своїм тілом. Вона знайде свою індивідуальну манеру і стиль спілкування з людьми. А головне — розкриє власну індивідуальність і набере впевненості в своїх силах.
Запишіться на курси ораторської майстерності в Києві за телефоном: +38 (099) 688-34-45 або залиште онлайн-заявку. Поспішайте — кількість осіб в групі обмежена!

Коментарі ()

    Написати коментар

    Зворотній зв’язок