7286

Київ, вул. Будівельників 39

+380996883445 (Viber)

Скретч - мова програмування для дітей

Скретч - мова програмування для дітей

14 10

Скретч — мова програмування для дітей


Сучасні батьки починають навчати комп'ютерної грамотності дітей з самого раннього віку. Тож не дивно, що вже з 7 років багато малюків хочуть створювати власні сайти та ігри. Але оскільки дорослі мови програмування для них нудні і складні, в 2003 році була розроблена спеціальна Scratch програма. Вона призначена для навчання молодших та середніх школярів створенню анімацій, мультфільмів і комп'ютерних ігор. За її допомогою дитина зможе самостійно робити яскраві і нестандартні ілюстрації до будь-яких шкільних предметів.


Які особливості має програма Скретч


Основою інтерфейсу є конструктор Lego і мова програмування Lоgo. Вона переведена на 50 мов світу. Повністю візуальне середовище Scratch онлайн складається з таких об'єктів-спрайтів, як:
● зовнішність,
● рух (сенсор),
● змінні,
● консоль,
● різні звуки,
● черепашача графіка (перо).
 
В меню Scratch приклади робіт доступні як герої, яких можна коригувати, застосовуючи пазлові скрипти. Вони дозволяють змінювати зовнішність об'єкта, програмувати мову, рухи і навіть передбачати реакцію героя на дії користувача. Це дуже захоплююче заняття, яке дозволяє, навчаючись Скретч, грати, отримувати цікавий досвід, унікальні навички і яскраві враження.


Як почати працювати з Скретч онлайнПрацювати з цією програмою можна як в офлайн-редакторі, так і в онлайн-версії. Спеціально для дошкільнят у 2014 році розробили ScratchJr. Це спрощений мобільний додаток для iOS і Android з обмеженим набором дій. У ньому діти можуть пройти уроки Scratch ще до того, як навчаться читати. А далі їм буде вже легше освоювати більш складні мови програмування, такі, як Snap.

На офіційному сайті можна безкоштовно скачати Scratch уроки і програму. Однак в Скретч грати без пояснення новачкам буде складно. Необхідно попереднє ознайомлення з такими базовими поняттями та підходами програмування, як:
● основні об'єкти коду і їх логіка,
● ініціалізація коду,
● основні помилки в коді і їх виправлення.
Викладачі Main School проводять заняття з Scratch для дітей від 7 до 16 років, в ході яких дитина постійно задіяна в створенні свого проекту і бачить свої результати.
Щоб записатися на Scratch уроки в Києві, зателефонуйте: +38 (099) 688-34-45 або залиште онлайн-заявку.

Коментарі ()

  1. Юрий 28 січень 2020, 08:26 #
    грплплдрплроадрдардеа

    Написати коментар

    Зворотній зв’язок