3878

Київ, вул. Будівельників 39

+380996883445 (Viber)

Курси програмування 13-16 років

Мови кодування для дітей

18 08

Ключові етапи розвитку Senior Learner 13-16 років в нашій школі програмування для школярівОсобистий розвиток:
— Помітне поліпшення всіх видів пам'яті.
— Розвиток навичок публічного виступу.
— Уміння взаємодіяти з різними типами людей; розвиток комунікативних навичок учасників.
 
Технічний розвиток:
 - Розвиток почуття відповідальності; визнання і розвиток свого лідерського потенціалу; визначення свого ставлення до лідерства; вміння правильно ставити цілі і пріоритети, а також розуміння стратегії досягнення.
— Учасники отримають знання про те, як працює метод фіксованих дедлайнів, навчаться прогнозувати, планувати, управляти ходом проекту; Учасники навчаться делегувати, перетворювати млявих, пасивних виконавців в команди «спецназівців», управляти процесом в цілому.
— За допомогою інструментів профорієнтації учасник навчання зможе зробити власний висновок про те, якою ж саме діяльністю йому слід займатися і які кроки зробити, щоб здійснити задумане. Під час екскурсій в компанії і на технологічні підприємства діти зможуть познайомитися із різноманіттям сфер діяльності людини, побачити, як побудовані бізнес-процеси всередині компаній.
 
Технічні навички:
«Хмарні технології та Інтернет»: грамотне використання цифрового контенту, віртуальні навчальні матеріали, як не заблукати на просторах Інтернету і знайти необхідний контент; пошукові сервіси; основи хмарних технологій, навіщо вони потрібні і як працюють; WEB0 і їх використання в повсякденному житті, соціальні мережі — добро або зло;
«Апаратна частина комп'ютера і його підключення»: цифровий пристрій у тебе в руках — як визначити, що це і навіщо, утиліти для налаштування та оптимальної роботи, сайти виробників і драйвери — як вичавити з вашого пристрою максимум; адміністрування різних операційних систем; наш курс заснований на матеріалах Microsoftі Cisco і інших вендорів.
«Кібербезпека»: паролі — наші ключі, навіщо ми їх бережемо, віруси, і як нам від них захиститися, шкідливий контент в Інтернеті, і як його уникнути, основи безпеки в Інтернеті; як захистити себе від хакерів і зловмисників, довіра до сайтів і цифрового контенту, безпека від Гугл і Майкрософт.
«Програмування та алгоритми»: програмування — це дуже легко, змінюємо світ разом! Основи програмування: Scratch, JavaScriptі Pyton; алгоритми, навіщо вони нам потрібні? Сортування і пошуки, масиви і структури.
«Основи WEB-розробки»: сайт за кілька хвилин, хостинг, домени і багато страшного, що насправді нестрашно і просто; основні движки для сайтів, їх переваги та недоліки. HTMLі CSS — як зробити сайт, використовуючи блокнот і ручку, ой ні, — ваш розум і ваші ручки;
«Винаходи та інженерія»: основний принцип — навіщо викидати, — необхідно це використовувати! потенціал технічних залишків: пароплав, катапульта, машинка, літак та інше — своїми руками — це просто!
«Захоплююча наука»: як розвести холодний вогонь без сірників або як зварити яйце в паперовій каструлі? Ти зможеш проводити експерименти і досліди, отримаєш незабутній досвід командної роботи, дізнаєшся, що наука може бути цікавою.
«Основи робототехніки»: від простих схем на Arduino до 3D принтерів і роботів розвідників — Двадцять один крок — саме стільки уроків буде, щоб зрозуміти це.
«Системи «Розумний будинок (IoT) » — від систем автономної робототехніки, до створення дійстно розумних рішень, які полегшать нам життя; об'єднання декількох пристроїв в єдину мережу.
 
 Soft skills
«Я — лідер»: що таке ситуативне лідерство, коли я можу взяти на себе відповідальність? Який я лідер?
«Бренд — це я»: мій персональний бренд; який я, мої сильні сторони; як зробити так, щоб мене сприймали таким, яким я хочу бути?
«Ефективна комунікація»: вчимося правильно спілкуватися, відпрацьовуємо свої навички в грі «Зрозумій мене».
«Як управляти конфліктом»: як запобігти конфлікту і що робити, якщо він вже виник; моя поведінка в конфлікті; на що звернути увагу, і як я можу це виправити.

Коментарі ()

    Написати коментар

    Зворотній зв’язок