410

Заняття проходять online. Реєструйтесь у Viber

Аrduino учбовий курс "Розумний будинок" в Києві | itschool.ua

Аrduino учбовий курс "Розумний будинок" в Києві

15 12

Аrduino навчальний курс «Розумний будинок» — відмінний старт для програміста середнього рівняЯкщо ваша дитина 13-17 років цікавиться електронікою, робототехнікою і складанням програмованих пристроїв, хоче дізнатися про нові технології і принципи творчої електроніки, запишіть її на курси по Ардуіно в IT School.


Чим корисний дітям Ардуіно курс для початківців?


Arduino — виробник одного з самих популярних міні-комп'ютерів — мікроконтролерів, використовуваних ентузіастами електроніки для реалізації своїх власних проектів. Він створив просту платформу, у якій мільйони прихильників по всьому світу. Arduino курси для дітей допомагають вивчити основні концепції і закони, що регулюють світ електроніки, використовуючи готову інтегровану середу програмування, електронні компоненти, датчики, модулі (плати розширення) і т.д. Виконуючи вправи, діти освоюють на практиці найважливіші основи програмування.

Платформа Arduino «Розумний будинок» призначена для створення електронних проектів з відкритим вихідним кодом. Вона складається з:

— фізичної програмованої друкованої плати,
— програмного забезпечення або IDE (інтегрованого середовища розробки), яке запускається на комп'ютері і використовується для запису і передачі коду на фізичну плату.

Курс «Розумний будинок для дітей» під керівництвом інструктора навчить слухачів, як запрограмувати Arduino для управління реальними електронними і механічними пристроями, включаючи освітлення, двигуни і датчики виявлення руху.


Які результати дадуть Ардуіно курси для дітей?Слухачі отримають:

— пристрою і роботи мікроконтролерів в Arduino Genuino 101, Arduino / Genuino UNO та інших платах;
— програмування в середовищі Arduino IDE, що дозволяє розуміти мову електронних пристроїв;
— функціонування машин, роботів, пристроїв і комп'ютеризованих об'єктів, які нас оточують;
— конструкції і експлуатації електронних компонентів, необхідних для реалізації проектів і прикладних рішень Arduino;
— бездротових з'єднань, використовуваних в додатках мікроконтролерів;
— практичний досвід ведення і реалізації власних електронних проектів на платформі Arduino;
— вміння вирішувати складні завдання і взаємодіяти в групі.
 

Як проходять дитячі курси програмування «Ардуіно»?


Діти, які живуть в Києві, можуть відвідувати очні заняття, а жителі інших міст і навіть країн можуть навчатися онлайн або в режимі реального часу, або дивитися уроки в запису.
Спочатку заняття проходить у форматі інтерактивної лекції, в якій проходить спільне обговорення теми, викладач відповідає на виниклі питання. Потім відбувається практична реалізація отриманих знань і відпрацювання навичок.


Програма складається з 5 основних блоків, де діти вчаться:


— основам програмування на C, використовуючи середу обробки, і застосовують на практиці свої знання при створенні простих додатків: гра-змійка і програма «годинник зі стікерів»;
— обробляти сигнали, що використовуються для зв'язку Arduino з цифровими датчиками і драйверами — будувати прості, невеликі електронні ігри-експерименти з введенням базових електронних елементів, світлодіодів, кнопок, датчиків і драйверів;
— експериментувати з обробкою звуку і світла;
— керувати двигунами і сервоприводами, будувати прототипи роботів і програмувати їх на взаємодію з навколишнім середовищем;
— користуватися блютусом, гіроскопом і акселерометром.
 
Завдяки простоті синтаксису програмування Arduino відмінно працює як перша письмова мова програмування для людей, які раніше програмували тільки за допомогою графічних мов, таких як Scratch.
Залиште заявку на проходження Arduino навчального курсу «Розумний будинок» — і ваші діти зможуть самі створювати прості електронні ігри без складної графіки і звуку, засновані на рефлексах, спритності, здоровій конкуренції та винахідливості

Коментарі ()

    Написати коментар

    Зворотній зв’язок