820

Київ, вул. Будівельників 39

+380996883445 (Viber)

Комп'ютерне мистецтво (Digital Art) | itschool.ua

Комп'ютерне мистецтво (Digital Art)

04 04

Як опанувати комп'ютерне мистецтво (Digital Art), отримувати кайф і стабільний дохід від своєї творчості


Ті, хто хоче навчитися або любить малювати, у майбутньому зможуть займатися створенням цифрових зображень, стати професійними ілюстраторами, концепт-художниками, UX- і 3D-графічними дизайнерами.
Digital Art / digital painting — графіка і цифрова ілюстрація — це галузі творчості, які приховують більше глибинних секретів, ніж звичайні методи малювання. У них сучасні тенденції поєднуються з традиційним художнім смаком.
Про те, як освоїти комп'ютерне мистецтво (Digital Art) — із чого почати і як розвинути ці професійні навички, мова піде в цій статті.
 

Із чого починається digital painting?


Якщо до живопису потрібно мати талант, то для цифрового малювання на комп'ютері і графічному планшеті необхідні бажання, наполегливість і посидючість.
Існує безліч програм для малювання, але вони не роблять користувача професійним художником. Більшість із них ґрунтується на плагіаті різних типів стилізацій. Цифровий живопис — сучасна техніка, популярна серед дизайнерів.
Програми для малювання на графічному планшеті забезпечують можливість:
  • легко створювати, зберігати, показувати і відправляти свої роботи на комп'ютер;
  • швидко вносити виправлення.

 


Чому потрібно пройти курси digital малювання в IT School?


Тому, як вибрати і як правильно користуватися графічним планшетом, майже не вчать на профільних факультетах у вузах. Більше уваги викладачі приділяють створенню малюнка від руки.
У нашій навчальній програмі традиційний малюнок об'єднаний із цифровим. Уроки призначені для школярів, студентів і дорослих, які хочуть пов'язати свою кар'єру або інтереси з графічним дизайном, комп'ютерною 2D-графікою, дизайном ігор, фільмів або книг, концепт-артом.
Заняття проводять ентузіасти концепт-арту й цифрового малювання у творчій і дружній атмосфері.
 
Мета курсу:отримання базових знань про інструменти малювання, візуальної комунікації, принципи створення зображень та їхній вплив на одержувача.
Слухачі дізнаються:
  • чим цифровий малюнок відрізняється від традиційного;
  • як користуватися інструментами для діджитал-малювання;
  • що таке системи передачі кольору RGB, CMYK, HSB;
  • як спланувати роботу над проектом (ілюстрація);
  • як підготувати цифрове зображення до друкованої версії і до публікації в інтернеті.
 
Спочатку будуть практичні заняття без встановлення будь-якого програмного забезпечення. Все, що потрібно, — це аркуш паперу й олівець. 
Слухачі курсу дізнаються, як найкраще почати малювати з нуля і які вправи виконувати, щоб малювати ще краще.
Реалізація ідей або візуалізацій олівцем або ручкою від руки — це навик, який можна практикувати де завгодно! Тому в курс включені лекції професійного дизайнера, який щодня контактує з малюнком. Він буде корисний для людей, які можуть малювати відмінні картинки на аркуші паперу, але не вміють робити це на комп'ютері.
Крім практичних порад, курс включає ряд спеціальних вправ із використання графічних інструментів для малювання.
 
Слухачі не просто дізнаються, як малювати на графічному планшеті.
Ми розвиваємо художню чутливість учнів. Робимо їх уважними спостерігачами й умілими продюсерами того, що бачать їх очі. Вони розуміють, що для того, щоб бути творцем, потрібно постійно вдосконалюватися протягом усього життя.
Учасники курсу дізнаються про можливості графічного програмного забезпечення:
  • функції програм;
  • роботу з шарами, масками, виділеннями, трансформаціями, фільтрами, панеллю інструментів;
  • ретуш фотографій;
  • підготовку типографіки;
  • створення цифрового малюнка — вивчення техніки малювання, конструювання, виготовлення готової ілюстрації, що зображує людську фігуру, пейзаж, предмети, натюрморт, фентезійну ілюстрацію;
  • анімації кадру.
 
Обговорюватимуться такі теми, як характер персонажів, пошук натхнення, концептуальні замальовки, жест, поза, анатомія, портрет, композиція, а також колір і клімат, світло і тінь, використання фотоматеріалів, перспектива й архітектурні елементи.
Кожен учасник курсу повинен мати свій ноутбук із встановленим програмним забезпеченням і бажано — графічний планшет. Адже без нього неможливе створення авторського Digital Art. Але якщо його ще немає, окремий урок буде присвячений його вибору — який планшет для малювання найкраще підходить для початківців, а який — для більш досвічених. Буде детальний огляд кращих моделей, доступних на ринку, їх переваг і недоліків.
 
Багато часу буде приділено встановленню та налагодженню основних параметрів, правильному використанню програмного забезпечення: Photoshop, Krita, Procreate, створенню різних типів кистей із контурами (цельшейдінг і софтшейдінг), управлінню кольором й освітленням.
У рамках курсу «Діджитал малювання» передбачено виконання практичних завдань, спрямованих на закріплення отриманих знань. Учні показують кожну свою домашню роботу, виконану в цифровому вигляді, викладачеві. Він аналізує її та допомагає поліпшити.
Не чекайте фантазії та натхнення — приєднуйтеся, записуйтеся на курс починайте вчитися малювати. Ми впевнені, що у вас все вийде! Ви зможете отримувати задоволення від нового творчого хобі та за бажання заробляти на ньому великі гроші!

Коментарі ()

    Написати коментар

    Зворотній зв’язок