495

Київ, вул. Будівельників 39

Створення ігор в Roblox Studio: переваги і недоліки | itschool.ua

Створення ігор в Roblox Studio: переваги і недоліки

25 12
Якщо ви чи ваша дитина — завзятий гравець в Roblox, і хочете створити власний сервер або оригінальну гру, Roblox Studio вам в допомогу!
 
Це крутий і дуже корисний інструмент для веб-розробників. На ньому можна не тільки легко розробляти гри, віртуальні світи, наповнені кумедними діями, онлайн-квести, сюжетні історії, віртуальні карти і моделі, а й заробляти гроші на продажу своєї гри. У цієї платформи є як переваги, так і недоліки, які перераховані в цій статті.


Основні переваги Roblox Studio


Це безкоштовний програмний інструмент, створений в 2006 році. Він дозволяє створювати ігри, починаючи від традиційних гонок та головоломок і закінчуючи війною світів. Предмети, які використовуються в грі, регулюються законами фізики, аналогічними законам природи.
 
Феномен цієї онлайн-платформи заснований на великій свободі в формуванні сюжету, завдяки якому гра не тільки розважає, а й вчить мислити, міркувати і приймати рішення. Основні принципи програмування в сучасному світі завжди можуть стати в нагоді. Здатність створювати щось своє і ділитися цим з іншими зміцнює самооцінку і незалежність дитини.
 
Гравці можуть створювати предмети, купувати і продавати їх за допомогою віртуальної валюти, що дозволяє заробляти реальні гроші.
 
Глобальне співтовариство Roblox складається з більш ніж 2 мільйонів розробників, які щомісяця створюють свої власні ігри за допомогою Roblox Studio.
З дня створення платформи зіграно 28 мільярдів годин, а розробникам ігор було виплачено понад 150 мільйонів доларів.
 

Недоліки Roblox Studio


Мінусів у цій онлайн-платформи небагато, але вони все ж є.
Оскільки користувачі самі створюють ігри, то Roblox не може нести відповідальність за контент додатки. Є багато різних ігор, які досить нешкідливі для дітей, але ніхто не може гарантувати, що дитина не знайде насильства чи порнографії.
Можливість всім користувачам спілкуватися через функцію чату. З одного боку, це круто: можна багато чому навчитися, дізнатися для себе щось корисне і познайомитися з цікавими людьми. З іншого — деякі люди можуть скористатися дитячою довірою та відкритістю ...
У грі можна витратити реальні гроші. Кожен гравець може купити robux за реальні гроші — валюту, яку можна використовувати в грі для різних цілей. З одного боку, це дозволяє творцям найпопулярніших ігор заробляти гроші (і навіть багато). Але відеоролики ютуберів, що записують свої ігри, повні перевірок і використання функцій, що доступні тільки після покупки робуксів.
 
В усьому іншому працювати на Roblox Studio — дуже захоплюючий процес, однак потрібно уважно вивчити інтерфейс. На заняттях Main School досвідчені викладачі (геймери зі стажем) докладно пояснюють, як існуют окремі інструменти для створення графіки, персонажів і предметів.
 
Вони допоможуть:
створити і запрограмувати гру, використовуючи правила ігрового дизайну в 2D і 3D;
налаштувати параметри ігрового світу — перевести правила ігор в програму, використовуючи відповідні мовні структури (змінні, умовні інструкції, події, функції та методи);
протестувати і підготувати гру до публікації на різних онлайн-платформах.
 
Покваптеся записати дитину на курс по Roblox Studio, і вона отримає корисні навички, які їй знадобляться в майбутньому, в роботі і в спілкуванні з людьми, дозволять заробити перші гроші, а при бажанні — і отримувати від створення і публікації авторських комп'ютерних ігор постійний дохід.

Коментарі ()

    Написати коментар

    Зворотній зв’язок