1523

Київ, вул. Будівельників 39

+380996883445 (Viber)

Що таке html?

Що таке html?

09 08
Той, хто хоче створити свій власний сайт, часто стикається з технічними термінами і скороченнями. В області створення веб-сайту часто з'являється термін HTML. Але що таке HTML насправді,  яке відношення має цей термін до веб-сайту? HTML означає Hyper Text Markup Language і мову розмітки для веб-сайтів. Структура веб-сайту описується в HTML, а потім інтерпретується і відображається веб-браузером. HTML-документ може бути написаний в будь-якому текстовому редакторі. Для розробки простого веб-сайту вам не потрібне дороге програмне забезпечення. HTML-документ містить і текст, який повинен відображатися на веб-сайті, і так звані теги, тобто тег-елементи, з якими документ визначений і структурований.


HTML-теги


Вміст HTML-файлів має HTML-елементи. HTML-елементи відзначені так званими тегами. Майже всі елементи HTML відзначені вступним і кінцевим тегом. Вміст, що знаходиться між ними, є «областю» відповідного елемента. HTML-теги відзначені в загострених дужках. Для HTML не має значення, чи є імена елементів в тегах малими або великими літерами. Є, наприклад,
<h1> і <H1>
те ж саме. З іншого боку, в правилах імена елементів повинні бути малими. Тому бажано завжди писати імена елементів невеликими літерами.


Необхідність знання HTML?


Ще не так давно, коли PHP ще тільки починав завойовувати своє місце в світі веб будівництва, сумнівів з приводу необхідності знання мови HTML для того, щоб створити сайт, ні у кого не виникало. Але з появою перших CMS (систем управління контентом), створення сайтів ставало все більш доступним для пересічних користувачів. В даний час завдяки WordPress, Joomla і іншим CMS створення професійних сайтів стало доступним навіть школяреві, і необхідність знання HTML відійшла на другий план. Але чи дійсно знання цієї мови стало непотрібним баластом, якщо весь процес створення сайту за допомогою CSM не набагато складніший, ніж робота в офісному пакеті Word? Цілком можливо, що так. Але тільки для тих, кого цілком влаштовують базові можливості движків і (часто) стандартний, однаковий дизайн шаблонів. Уявіть собі таку ситуацію: ви благополучно встановили движок, відшукали більш-менш пристойну тему, встановили, подивилися… Все одно — що щось не те! Або картинка в шапці сайту не влаштовує, або колір фону, посилань, розмір і розташування форм і т. Д. Ось тут знання HTML і стануть доречними, як ніколи!

Коментарі ()

    Написати коментар

    Зворотній зв’язок