423

Київ, вул. Будівельників 39

+380996883445 (Viber)

Програмування в Minecraft з нуля до рівня профі | itschool.ua

Програмування в Minecraft з нуля до рівня профі

25 12
Для більшості сучасних дітей Minecraft — таке ж видатне явище, як «Зоряні війни» або «Гаррі Поттер» для попередніх поколінь. Це набагато більше, ніж гра, — віртуальна пісочниця, в яку кожен може грати по-своєму. Про те, що потрібно знати про основи програмування в Minecraft, ми розповімо в цій статті.
 

Чим відрізняється програмування в середовищі Minecraft від інших онлайн-платформ?


На відміну від традиційних ігор, що мають чітку сюжетну лінію з логічним завершенням, в цьому випадку користувач отримує можливість постійно пізнавати нове про гру і впливати на неї. Ніхто нікому не нав'язує, що робити.
 
В інтернеті розміщено безліч посібників, створених молодими людьми — самоучками, які хотіли показати світові свої ідеї і заробити на цьому. Однак завдяки цій відкритості до модифікацій Minecraft вийшов далеко за рамки звичайної гри. Сьогодні тут можна пограти практично в усе, починаючи від подорожі по Єлисейських полях до посадки на корабель в Карибському морі. Користувач обмежений тільки своєю уявою і навичками.


Вивчення програмування Minecraft


Згодом виявилося, що Minecraft — відмінний навчальний інструмент. Він добре працює як на етапі алгоритміки і написання циклів, так і на таких серйозних мовах, якими користуються досвідчені фахівці, як Python. Через гру викладачі можуть оцінити потенціал кожного учня. Вона дозволяє додавати модифікації роботів. Щоб роботи могли щось робити, їм потрібно дати дуже докладні інструкції у вигляді нескладного програмного коду. Під час гри учасники переміщаються по віртуальному світу, де стикаються з проблемами, які необхідно вирішити, відпрацьовуючи застосування певного типу коду в роботах.
 
На початковому етапі навчання програмуванню здійснюється блоками, що символізують виконання дії. Поки не потрібно знати ніяких команд. Досить поспостерігати за поведінкою героя в грі і проаналізувати її. Розташовані в правильному порядку блоки дозволяють створювати прості споруди або виконувати за гравця складні дії. Умови, цикли і змінні вводяться з плином часу.
 
Minecraft дає практично необмежені можливості для створення і реалізації власних ігрових сценаріїв. Завдяки цій властивості ця гра стає універсальним освітнім середовищем, в якому діти здобувають цінні соціальні навички, вчаться за допомогою дій і експериментів.
 

Монетизація в Minecraft: основні способи


Років із 10 тому більшість дорослих людей вважали комп'ютерні ігри безглуздою тратою часу, і ніхто не пов'язував це з зароблянням грошей. Сьогодні ж існує безліч перевірених способів.
 
 • Найбільш примітивний — гравець отримує ресурс, який має деяку цінність, йде в магазин, будь то магазин адміністратора або аматорський магазин, і продає там свої власні ресурси. Наприклад, якщо вам подобається добувати залізо, вугілля або ви можете весь день заробляти віртуальні гроші, сидячи в касі, а потім їх виводити. Якщо ви хочете продати бруківку або пісок, ви можете продавати кар'єри і ці ресурси.
 
 • Створення власного віртуального магазину і продавання товарів. Але на серверах є багато магазинів, які вже продають такі самі товари і за тими ж цінами. Тому, щоб заробити таким чином, доведеться дуже багато працювати над просуванням свого магазину.
 
 • Купити цінний продукт і продати його тому, хто готовий витратити набагато більше грошей на той же продукт. Це і найприбутковіший, і найважчий спосіб заробітку в майнкрафт. Для нього потрібно багато вільного часу і енергії.
 
 • На серверах високо цінується досвід, тому ви можете використовувати цей елемент в своїх інтересах. Наклавши чари на інструменти, зброю і обладунки, можна непогано заробити. Ви також можете створити власну майстерню для ремонту предметів за гроші.
 
 • Створити і обладнати бізнес для мафії, а також впустити людей за певну плату.
 
 • Маючи хороші будівельні навички, можна будувати будинки і продавати їх або проектувати на замовлення. На таку продукцію завжди є покупці. Це ті ж власники нових серверів. Вони не хочуть вкладатися в створення повноцінної ігрової локації, тому купують готові будинки у будівельників.
 
 • Знайти роботу в грі. Це досить просто, оскільки на сервері багато роботодавців.
 
 • Створення сервера в Minecraft потребує терпіння, часу і готовності розібратися в технічних деталях. Його необхідно завантажити на свій комп'ютер з офіційного сайту Minecraft, щоб отримати доступ до останніх версій. Новий майданчик повинен бути привабливим і зручним для відвідувачів, адже їх потрібно не тільки залучати, але і зберігати. Власник сервера зазвичай продає послуги або певні продукти за певну плату. В ідеалі можна побудувати велику ігрову мережу з багатомільйонним прибутком: для цього потрібна унікальна концепція, команда професіоналів, якісна технічна підтримка і серйозний стартовий капітал.
 
 • Модифікація гри, поліпшення її, додавання в неї нових полігонів, текстур і модів.
 
 • Ведення блогу або тематичного каналу YouTube про Minecraft. Блогер може розповісти, як заробляти монети, ділитися фішками, показувати цікаві моменти після редагування або в режимі реального часу. Є думка, що ця ніша вже перенасичена. Але практика показує, що якісний контент завжди затребуваний, тому він знаходить свою цільову аудиторію незалежно від кількості каналів.
 
 • Партнерські програми — це окремий напрямок, вигідний всім. Афільовані користувачі можуть продавати свої плагіни, карти та інші рішення в офіційному ігровому супермаркеті Minecraft. Однак бренд висуває суворі вимоги до потенційних партнерів. Ними можуть стати тільки підприємці: це вирішує питання оподаткування та відповідальності перед покупцями.
 
 • Продаж карт рішень — Цей метод підходить для тих, хто досить давно в грі Minecraft. Він полягає в створенні карт з певним сюжетом. Для цього потрібно уважно вивчити сюжет, персонажів і місцевість, яка буде оточувати героїв на всіх етапах карти. Продумана історія — це вже 50% успіху, такі карти дуже популярні. Після того, як карта створена, її можна завантажити в обмінники, які оплачують завантаження. Увімкніть посилання на сторінки цієї теми на YouTube, завантажте оглядове відео цієї карти і введіть посилання в опис. Люди, яким подобається відео або скріншоти карти, завантажать його, і вам за це заплатять.
 
І це далеко не всі способи заробітку на грі Minecraft. Насправді їх існує набагато більше. Про це докладно розповідають викладачі на заняттях зі створення ігор цієї онлайн-платформі. Це виключно особистий практичний досвід — те, про що ніхто не пише в інтернеті. Щоб переконатися в цьому, запишіть дитину на курс програмування в Minecraft. Він точно себе швидко окупить в кілька разів.

Коментарі ()

  Написати коментар

  Зворотній зв’язок