756

Заняття проходять online. Реєструйтесь у Viber

Денний зимовий табір в Києві

Денний зимовий табір в Києві | itschool.ua

14 01

Денний зимовий табір в Києві


Чи хочете ви зробити своїй дитині незвичайний новорічний подарунок, який багато в чому вплине на наступний рік? Адже як рік зустрінеш, так його і проведеш. Подаруйте йому зимовий дитячий відпочинок в таборі в Києві — авторський проект викладачів Main School, який спрямований на всебічний особистісний і творчий розвиток дітей. Дитині не потрібно нікуди їздити, а просто цікаво проводити час в хорошій компанії.
 

Що дають зимові табори для дітей?


За короткі новорічні канікули (5-7 днів — саме стільки триває зміна) діти в таборі в позитивній атмосфері, що надихатиме і заряджатме, отримають прекрасну можливість розвинути і вдосконалити свої знання англійської мови, IT-технологій і ще безлічі інших корисних навичок.
Ця зміна включає:
багато тематичних художніх та прикладних майстер-класів;
захоплюючі квести та ігри в таборі для дітей, які спрямовані на емоційний контакт між учасниками, згуртування і командоутворення;
спеціальні тренінги та заняття, що усувають емоційні затиски;
приємні прогулянки на свіжому повітрі, які передбачають екскурсії, активну участь в спортивних і рухливих іграх;
всілякі вечірні конкурси, дискотеки, шоу-програми.
 
Хто і що входить у вартість путівки в дитячий табір Main School?
Професійна команда викладачів, педагогів, психологів і креативних вожатих, які будуть працювати з вашою дитиною.
Тренінги, командні ігри та майстер-класи, конкурси для табору, які спрямовані на розвиток у дітей творчості, лідерства, уяви, креативності і командного духу.
Костюми для театральних і танцювальних постановок.
3-разове гаряче харчування + перекуси + чай.
Всі витратні матеріали, конструктори, інструменти та обладнання. Адже дитина буде постійно грати, малювати, майструвати.
 

Який розклад дня передбачає зимовий табір для дітей в Києві?


Батьки приводять дітей о 9:00 на ранкові збори, де обговорюється девізи в табір і програма дня. Учасники отримують загальні, індивідуальні та командні завдання. Наприклад, як назвати загін в таборі. З 10:30 починається час ранкових тренінгів, які спрямовані на комунікацію і згуртування учасників.
З 11:30 і до обіду, якщо дозволяють погодні умови, діти гуляють на вулиці або відправляються на екскурсії. Якщо погода погана (сніг, дуже холодно), в цей час також проходять творчі майстер-класи або рухливі ігри в спортзалі.
Після обіду в 13:30 запланована так звана сієста, коли діти відпочивають:
читають книги,
дивляться фільми,
грають в настільні ігри.
Після 15:00 — дуже вдалий час для індивідуальної творчості, розвитку та навчання:
захоплюючих майстер-класів, результатом яких стане власноруч виготовлений виріб або командно виконаний проект;
пізнавальних тренінгів, круглих столів, дебатів на актуальні теми, під час яких не тільки кожна дитина, а й дорослий ведучий дізнається для себе щось нове, корисне і цікаве;
розвиваючих і рольових ігор, в рамках яких створюються дитячі сценки для табору.
Яскравою кульмінацією кожного дня зимової зміни в таборі для підлітків в Україні стане розважальний захід, до якого діти готують смішні сценки для табору, беруть участь в конкурсах і вікторинах.
Протягом всієї зміни проходить спеціальний фото- і відеокросс, кожен кадр якого присвячений певному почуттю, емоції і досягненню, а фіналом стане самостійна зйомка новорічного відеоролика або створення слайд-шоу з вподобаних фотографій. Автори найкращих творінь отримають цінні призи.
 
Такої цікавої і захоплюючої програми не пропонує жоден шкільний табір! Можете не сумніватися в тому, що ваша дитина буде в величезному захваті і дуже вдячна вам за такий чудовий новорічний подарунок.

Коментарі ()

    Написати коментар

    Зворотній зв’язок