656

Як обрати міської денний табір в Києві

Як обрати міський денний табір в Києві | itschool.ua

11 01

Як обрати міський денний табір


Хорошою альтернативою для тих батьків, які багато працюють і не мають можливості залишати дітей 6-14 років під час осінніх, зимових або весняних канікул з родичами чи купити путівку в дитячий табір з оздоровленням, є денний дитячий табір в Києві. Про те, як вибрати такий заклад, щоб перебування дитини в ньому було максимально комфортним і безпечним, а також, на що звернути увагу необхідно перш за все, — ви дізнаєтеся, прочитавши цю статтю.
 

Які є дитячі табори в Києві?


Перш ніж віддавати дитину в табір, слід знати, що в Україні функціонує близько 500 акредитованих дитячих установ. Вони поділяються на:
оздоровчі — працюють на базі санаторіїв і медичних здравниць;
проектні — на базі спортивних клубів, готелів, шкіл, секцій, курсів.
Рейтинг дитячих таборів в Київській та інших областях України представлений на офіційному сайті Державного реєстру дитячих закладів оздоровлення та відпочинку: drdz.mlsp.gov.ua
Тут розміщені кращі табори України з перевіреними контактними даними.
 

Від чого залежать ціни на табір в Києві?


Вартість дитячого відпочинку в міській установі визначають місце її розташування, кількість днів у зміні, насиченість навчальної, розважальної і екскурсійної програм, харчування.
Якщо потрібен зовсім бюджетний варіант, і щоб дитина перебувала недалеко від будинку, вибирайте шкільні табори.
Якщо дитина займається певним видом спорту, то можна віддати її в спортивний табір для дітей під Києвом, в якому діти займаються плаванням, футболом, катанням на лижах, легкою атлетикою, тенісом, фехтуванням або стрільбою з лука.
Ті діти, які відвідують гурток танців або вокалу, із задоволенням відпочиватимуть на змінах, де конкурси в таборі дадуть їм можливість позмагатися з однолітками, продемонструвати свої вміння і таланти.
Спеціально для творчих особистостей з'явилися тренінгові зміни і тематичні дні в таборі, які присвячені відеозйомці, театральним постановкам або складаються з майстер-класів з виготовлення хенд-мейд-виробів. У таких випадках ціна зміни буде вищою, оскільки в неї закладається вартість витратних матеріалів і устаткування.
Також є хороші табори, де дітям у доступній і цікавій формі викладають основи бізнесу і фінансової грамотності, ІТ-технологій. При бажанні, вже по завершенні такого відпочинку вони зможуть відкрити невеликий бізнес або інший стартап.
 

Що потрібно батькам заздалегідь уточнити в дитячому таборі?


Зверніть увагу на договір, який будете заповнювати. У ньому обов'язково повинні бути вказані:
форма власності табору,
кількість дітей,
розклад дня,
режим харчування,
умови оплати.
Важливо, щоб було передбачене і медичне обслуговування дітей. Якщо дитині під час зміни раптово стало погано, повинен бути медпрацівник, який відразу на місці надасть їй медичну допомогу. Якщо це спортивний табір в Києві, то обов'язкова ще й медична страховка.
Огляньте приміщення, які відвідуватимуть діти під час зміни. Чи є їдальня або місце для прийому їжі, зона відпочинку? Який стан санвузла?
Як забезпечується безпека дітей? Чи є охорона? Чи зачиняються приміщення від сторонніх? Чи будуть там проводитися паралельно ще якісь заходи? Наскільки безпечні ігри з дітьми в таборі?
Зустріньтеся з персоналом. Робота вожатим у таборі передбачає величезну відповідальність. Не полінуйтеся поцікавитися, чи є у тих вихователів, які будуть спілкуватися з вашою дитиною, спеціальна освіту, чи проходили вони, в залежності від напрямку табору, спеціалізовані тренінги, чи мають дозвіл і відповідні навички проводити ігри в дитячих таборах, чи є у них санітарна книжка і довідки про стан здоров'я? 
Перевірте репутацію табору за відгуками про нього в соцмережах. Задайте питання іншим батькам, чиї діти відвідували зміни, на форумах. Якщо є можливість, то обов'язково відвідайте День відкритих дверей.
Ознайомтеся з програмою зміни. Вона повинна відповідати і інтересам дитини. Дізнайтеся, за яким принципом відбувається формування загонів і команд.
Якщо дитина дуже прив'язана до сім'ї і несамостійна, але все одно просить «хочу в табір», домовтеся з адміністрацією про 2-3 денний період адаптації. І тільки після його закінчення оцініть ситуацію: якщо дитина не дзвонить, щоб її забрали додому, тому що не подобається, значить, зайнята і захоплена.
Сподіваємося, що ці рекомендації допоможуть вам зробити правильний вибір міського денного табору.

Коментарі ()

    Написати коментар

    Зворотній зв’язок