1170

Заняття проходять online. Реєструйтесь у Viber

Денний весняний табір в Києві

Денний весняний табір в Києві | itschool.ua

12 01

Денний весняний табір в Києві


Короткі весняні канікули можна використовувати по-різному: добре виспатися, досхочу нагулятися на вулиці або просто побайдикувати. Однак потім до звичного повсякденного ритму дитині буде повернутися дуже складно. Та й наближається четверта чверть і кінець навчального року. У багатьох школах проводяться контрольні зрізи знань і екзамени з англійської мови.
Щоб не довелося в екстреному режимі готуватися до четвертних і річних іспитів, а також щоб поєднати приємне і цікаве проведення часу з корисними заняттями з удосконалення знань іноземної мови, віддайте дитину в дитячий мовний табір Main School.
 

Якими перевагами володіють мовні табори в Україні для дітей 6-16 років з вивченням IT-технологій?


Для того щоб зануритися в середовище спілкування, не потрібно виїжджати з України за кордон, оплачувати послуги репетиторів і Нейт-спікерів, їхати в дорогий англійський табір під Києвом. Набагато дешевшою, але не менш ефективною буде весняна зміна в Main School.
 
Весняний мовний табір для дітей функціонує з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00 на базі затишного офісу, який включає:
комфортні навчальні класи, оснащені сучасним обладнанням;
ігрові кімнати;
спортивний зал;
зону відпочинку.
Протягом кожного дня зміни проходять 2 заняття з англійської мови за унікальною авторською програмою, розробленою нашими викладачами з урахуванням традиційних і новітніх освітніх трендів. Це 10 уроків тривалістю по 1 академічній годині - по 45 хвилин.
Такі уроки зовсім не схожі на шкільні. На них проходять веселі ігри. Навіть кричалки в таборі діти вивчають англійською мовою. На ньому ж відбуваються захоплюючі творчі майстер-класи і навчальні заняття з IT-технологій, дизайну, декоративного мистецтва, малювання, фотографії, ораторського мистецтва, акторської майстерності.
 Навіть екскурсії і прогулянки в рамках зміни весняного мовного табору в Києві — англомовні. Адже доведено, що спілкування — це найкраща практика.
Перш ніж піти в англомовний табір, кожна дитина проходить тестування на визначення рівня знань англійської мови. Відповідно до отриманих результатів і віку, дітей розподіляють по групах.
Головна перевага, якою володіє англійський табір для дітей, — чергування навчальних занять з відпочинком, що забезпечує їх максимальну ефективність. Учасники за одну весняну зміну отримають базові знання англійської мови або підвищать свій рівень.
 

 

Які розваги передбачає програма мовного табору в Main School?


Кожна весняна зміна включає більше 10 розважальних тематичних заходів тривалістю по 60 хвилин:
конкурси,
вікторини,
квести,
ігри.
Всі навчальні та витратні матеріали входять у вартість, за якою оплачується англійський табір в Києві. По закінченню зміни кожен учасник отримує сертифікат табору, який прирівнюється до проходження освітніх мовних курсів.
Забронюйте для дитини місце в денному весняному таборі Main School! Після зміни ви особисто переконаєтеся, що це не просто IT-школа, а дружна велика родина, де кожен займається тим, що любить і вміє. Діти, які прийшли один раз в наш мовний табір, намагаються відвідувати його щосезону і ростуть разом з нами.
Приєднуйтесь і ви — ми з задоволенням приймемо вас в нашу дружну сім'ю!

Коментарі ()

    Написати коментар

    Зворотній зв’язок