273

Київ, вул. Будівельників 39

+380996883445 (Viber)

Безкоштовні майстер-класи для дітей та їхніх батьків

Безкоштовні майстер-класи для дітей та їхніх батьків | itschool.ua

03 02

краще 1 раз відвідати, ніж 100 разів прочитати


У сучасних реаліях кожна людина повинна вміти просувати свій особистий бренд в інтернеті. На перших порах йому доведеться в тій чи іншій мірі побути фотографом, дизайнером, розробником сайтів, СММ-менеджером.
Навчання всім цим навичкам — нескінченний процес, який відкриває нові горизонти для творчої людини. Щоб розуміти, що вас чекає у процесі навчання, потрібно знати про що йтиметься на курсах, щоб не заплутатися в основних поняттях. У цьому допомагає відвідування безкоштовних майстер-класів.
 

Що таке офлайн і онлайн майстер-клас?


Якщо по-простому, це творча зустріч автора з технічно підготовленої публікою. Люди (дорослі і діти) приходять, щоб дізнатися точку зору вподобаного фахівця, поліпшити свої навички, отримати відповіді на свої питання і вирішити свої проблеми.
Адже можна нескінченну кількість разів читати різні книги «для чайників», блоги на сайтах, дивитися відео на Ютубі, намагатися виконати за спікером ті ж дії, але так нічого не зрозуміти і нічому не навчитися, а лише витратити час.
Інша справа — відвідати живий майстер-клас ITвід експерта-практика по потрібній темі. Він не охоплює всіх аспектів, але в легкій і доступній для розуміння формі пояснює основний матеріал і відразу ж показує, як правильно застосувати його на практиці. Адже якщо протягом 72 годин після отримання інформації вона не була застосована, користі від неї не буде.
 

Майстер-класи для дітейвід 8 років по Фотошопу


Ці заходи призначені для дітей та їхніх батьків, які хочуть систематизувати і розширити свої знання і навички створення, обробки публікації фотографій. Йтиметься про те, як:
 • поліпшити знімки з поїздок і прогулянок;
 • робити колажі;
 • ретушувати портретні фотографії, використовуючи можливості програми Photoshop, у тому числі маски;
 • працювати з декількома шарами на фотографії і творчо змішувати ці шари, щоб створити нову якість і зовнішній вигляд вашої фотографії;
 • робити з чорно-білих фотографій кольорові, і навпаки;
 • створювати фотомонтажі, видаляти непотрібні елементи з фото або додавати нові.
 
Вам буде потрібно мати:
 • гарний настрій;
 • блокнот і ручку.

 


Дитячі майстер-класизі створення сайтів за допомогою мови розмітки HTML 


Відмінний варіант для школярів від 10 років, які хочуть почати вивчати веб-розробку.
На занятті будуть представлені основи створення сторінок із використанням тегів HTML (мови гіпертекстової розмітки) і каскадних таблиць стилів CSS. Діти:
 • дізнаються, що таке сайт, веб-сторінка;
 • познайомляться з принципом роботи сайтів;
 • також дізнаються які є їхні види і типи;
 • засвоять базові прийоми блокової верстки сайтів, роботи з формами, обробки зображень у графічному редакторі для web-сторінок;
 • дізнаються про різними фреймворками і технологіях (bootstrap, css Grid), які суттєво спрощують і прискорюють процес розробки сайтів;
 • сформують навички елементарного проектування, конструювання, розміщення і супроводу сайту;
 • отримають досвід колективної роботи з комплексними веб-проектами.
 
У результаті — кожен слухач зможе самостійно створити власний веб-сайт і опублікувати його в інтернеті.
Увага! Наші майстер-класи для дітей в Києвіне є копіями веб-семінарів на YouTube! Це авторські програми наших викладачів. Під час занять кожен учень буде бачити екран вчителя, чути, що він говорить, і вчитель буде бачити, що учень робить і говорить. Кожен слухач зможе задавати питання, а викладач обов'язково буде відповідати і вказувати, де саме помилка і як її виправити.

 


Майстер-клас з основ цифровой безпеки й поведінки в соціальних мережах для підлітків від 12 років та їхніх батьків


Основним елементом цифрової безпеки є знання і поінформованість дітей і батьків про можливі загрози та ризики, пов'язані з використанням інтернету та сучасних цифрових інструментів.
Знання кіберетікету є таким же важливим, як уміння поводитися в громадському транспорті. Те, що дорослим здається очевидним (наприклад, не натискати на підозрілі банери, не відкривати листи від невідомих відправників, а не завантажувати файли з неперевірених сайтів, відправляти гроші невизначеному принцу Зімбабве), для дітей — нова інформація, яку обов'язково треба проговорити.
Секстинг, кібербулінг або кіберпереслідування — нові явища, небезпечні для молодих інтернет-користувачів, продовжують з'являтися. Тому кожному дорослому й дитині необхідно навчитися виявляти тривожні події в інтернеті і своєчасно реагувати на них.
 
На майстер-класі:
 • діти навчаться розпізнавати та класифікувати дезінформацію, тролінг і неповагу, правильно реагувати на проблемний контент у соцмережах. У коментарях або чатах вони можуть зустріти ненависні коментарі, стати жертвами образ і знущань або вступити в контакт з незнайомцями;
 • батьки  за допомогою налаштувань безпеки зможуть захистити свої та дитячі профілі від отримання повідомлень від підозрілих незнайомців і шахраїв.
 
Це далеко не повний список тем, які будуть обговорюватися на цих заходах. Також буде порушено тему авторського права в соцмережах на поширення чужого контенту зі свого аккаунта.
Якщо у вас є проблема або конкретне питання по перерахованим вище навичкам, задайте його під час запису на наш майстер-клас — і воно обов'язково буде розглянуто.

Коментарі ()

  Написати коментар

  Зворотній зв’язок