245

Київ, вул. Будівельників 39

+380996883445 (Viber)

Чому програмуванню потрібно вчитися в групі | itschool.ua

Чому програмуванню потрібно вчитися в групі

15 12

Чому програмування треба вчитися на курсах в групі


Робота в IТ-індустрії зараз дуже популярна. В останні кілька років все більше і більше людей хочуть змінити свій рід діяльності і стати програмістом, розробником сайтів і мобільних додатків, аналітиком, тестувальником. Про те, як дитині навчитися програмувати з нуля найбільш ефективно, ми розповімо в цій статті.


Як навчитися програмувати з нуля?


Більшість новачків бояться починати програмувати, бо думають, що це дуже складно. Але є багато способів навчитися працювати з кодом в найкоротші терміни. Найпопулярніші джерела навчання:
традиційні книги та електронні книги-керівництва;
очні курси програмування;
онлайн-курси програмування з особистим наставником;
курси програмування, що доступні на платних або безкоштовних онлайн-платформах;
відеоуроки на Ютубі.
Вибір найкращого способу навчання залежить від індивідуальних переваг, часу і очікувань.


8 причин, чому варто навчати дітей програмуванню в групі



1. На заняттях з програмування вчать працювати в команді. Діти з однієї групи знайомляться, спілкуються, допомагають один одному. Вся група обговорює задачу і шукає найкращий спосіб її вирішення. Завдяки «мозковому штурму» знаходиться оптимальне рішення, що допомагає створити більш якісний код. Спільні обговорення показують, що варто ділитися ідеями і просити про допомогу наставника або колегу — це нормально.
2. Дитина вчиться оперативно вирішувати проблеми по мірі їх надходження. Це навик, що стане їй в нагоді не тільки в програмуванні, а й в повсякденному житті, і на роботі. Вона зможе самостійно впоратися з труднощами. Уже через кілька місяців буде помітна різниця в способах вирішення навіть найскладніших завдань. У порівнянні з дорослими діти набагато швидше засвоюють, розуміють і вчаться застосовувати метод маленьких кроків (алгоритмів).
3. Навчання програмуванню розвиває логічне, критичне і стратегічне мислення. Дитина вчиться вирішувати проблеми за допомогою постановки цілей. Вона визначає основну задачу і ділить її на дрібні кроки. І навіть якщо в майбутньому не стане програмістом, обов'язково буде використовувати вміння логічно мислити на роботі і у повсякденних ситуаціях. Цьому практично нереально навчитися, читаючи книги і дивлячись майстер-класи; потрібно бачити, як це відбувається, самому пробувати і отримувати зворотний зв'язок.
4. Вироблення наполегливості і завзятості, як і при регулярних заняттях спортом.
Ці якості необхідні для досягнення успіху не тільки в професії програміста. Програмування, як і спорт, формує характер, тому що це вчить не здаватися при зіткненні з проблемою, до якої потрібно знайти рішенняа, сприймати проблему як завдання.
5. Розвиток творчих здібностей. Створення власних анімацій, ігор, програм або веб-сайтів — це творчість. Діти можуть створити свою гру або додаток, де вони все вигадають. Це допомагає їм усвідомити, що вони реально впливають на світ, а не тільки є його користувачами.
6. Відточування математичних навичок. Щоб стати програмістом, знання
математики не обов'язкові, але дуже допомагають втілювати теоретичні знання у творчій практиці, одночасно отримуючи задоволення. Завдяки роботі з кодом діти можуть дізнатися, що математика корисна не тільки для вирішення нудних прикладів і завдань.
7. Удосконалення знань англійської мови, яка є надзвичайно важливою при роботі в IT. Саме на ній записуються всі команди або коментарі в коді.
8. Задоволення від отриманих результатів. Створення, рішення задач і подолання труднощів підвищує впевненість в собі і віру в свої сили. Отримання нових знань і можливість їх практичного застосування спонукають дітей вивчати все більш складні питання. Все це підживлює природна цікавість і бажання вчитися.


Чому групові заняття в дитячій IТ-школі — найефективніші?


Найбільш важливі відмінності курсів програмування для дітей Main School:

— навчання в невеликих групах, що дозволяє викладачеві індивідуально підходити до кожного учня, знайти до нього особливий підхід і приділити максимум уваги;
— допомога наставника-практика, що прекрасно знає IT-галузь і її тренди, тому що він постійно в ній працює;
— зосередженість на практичних рішеннях (80% навчального часу приділяється практиці, 20% — найбільш важливим теоретичним питанням);
— безліч додаткових матеріалів, завдяки яким учень зможе глибоко вникнути в завдану тему і розширити свої знання;
— сертифікат про знання і навички, що буди отримані під час курсу;
— нетворкінг, тобто можливість познайомитися з людьми, які вже працюють в IT-індустрії, знайти нових друзів і в майбутньому — роботу.
 
Не бійтеся зробити перший крок в цьому напрямку — запишіть свою дитину на курси в IT School. Вони окупляться у багато разів. Отримані там знання і навички обов'язково знадобляться в роботі і в житті.

Коментарі ()

    Написати коментар

    Зворотній зв’язок