На наших курсах програмування для дітей 7 і 8 років, ми виділяємо такі ключові етапи розвитку Junior Learner
Особистий розвиток:
Помітне поліпшення всіх видів пам'яті (зорової, слухової, образної); поліпшення концентрації уваги; активація ресурсів головного мозку.
Розуміння аналізу, співставлення, узагальнення; розвиток швидкості і гнучкості мислення.
Розвиток оригінальності, гнучкості, швидкості (продуктивності) мислення.
Технічний розвиток:
Розвиток загального кругозору дітей з точки зору сучасних IТ технологій.
Допомога у виявленні і тренуванні інформаційних і цифрових якостей, творчого потенціалу, лідерських здібностей і здібностей саморозвитку.
Знайомство дітей з IТ-середовищем (правила, відповідальність, термінологія IТ).
Навчити аналізувати і максимально використовувати IТ для власних потреб;
Технічні навички:
«Використання ІТ в повсякденному житті»: ключові зміни технологій: гаджети, доповнена реальність, смарт — технології, штучний інтелект, мікрочіпи, нове покоління комп'ютерів і їх складові. А головне, як вичавити з цього різноманіття те, що нам потрібно? ПЗ — що це, і навіщо його так багато? Основні програми — наші друзі, або як легко зробити домашнє завдання чи презентувати свій шкільний проект. Основи комп'ютерних мереж: види, типи, архітектура, протоколи та багато інших страшних слів.
«Хмарні технології та Інтернет»: грамотне використання цифрового контенту, віртуальні навчальні матеріали, як не заблукати в просторах Інтернету і знайти необхідний контент; пошукові сервіси; основи хмарних технологій: навіщо вони потрібні і як працюють.
«Цифрова безпека»: паролі — наші ключі, навіщо ми їх бережемо, віруси, і як нам від них захиститися; шкідливий контент в Інтернеті і як його уникнути; основи безпеки в Інтернеті.
«Програмування»: створюй свої приголомшливі ігри за допомогою Scratch. Зовсім не складно — просто перетягуй та складай блоки в програму.
«Робототехніка»: навчися збирати і програмувати крутих роботів і роботизовані системи. Розкажи про свою модель і принцип її роботи.
«Винаходи та інженерія»: основний принцип — навіщо викидати, — необхідно це використовувати! Потенціал технічних залишків. Пароплав, катапульта, машинка, літак та інше — своїми руками — це просто!
«Електротехніка»: захоплюючий світ електроніки. Дізнайся, які бувають компоненти і як з ними працювати: резистори, діоди, світлодіоди, конденсатори, транзистори і інтегральні схеми та багато іншого. Розробка і створення захоплюючих проектів та електронних пристроїв.
Soft skills:
«Команда — і я в команді»: які ролі існують в команді, чим я можу допомогти своїй команді?
«Ефективна комунікація»: вчимося правильно спілкуватися, відпрацьовуємо свої навички в грі «Зрозумій мене».
Коментарі ()