308

Заняття проходять online. Реєструйтесь у Viber

Створення першого сайту — Landing page на HTML | itschool.ua

Створення першого сайту — Landing page на HTML | itschool.ua

19 03

Створюємо свій перший сайт. Landing page на HTML


Процес проєктування та побудови Landing page — односторінкового сайту — вимагає планування структури, текстового і графічного контенту і зв'язків між ними. Задля цієї мети використовуються різні редактори зображень, але найкращі результати допомагає отримати мова розмітки гіпертексту (HTML). Вона дозволяє відзначати розділи, заголовки, окремі абзаци, прикріплювати таблиці і зображення на веб-сайті та пов'язувати їх все посиланнями. Про те, як це зробити, ми поговоримо в цій статті.
 

Що таке landing page?


Це окрема веб-сторінка, призначена для вузької мети. Вона полягає в тому, щоб обмежити параметри пошуку цільових відвідувачів і вказати на їх чітку мету. Її функції:
 • залучення відвідувачів, розігрів їх, а потім направляйте їх до продуктів електронної комерції, які вони можуть купити у вас;
 • генерація лідів — спонукання користувачів підписатися на розсилку новин, заповнити форму, зазвичай в обмін на безкоштовну електронну книгу, консультацію або пробну версію товару або послуги.
 
Створення landing page необхідно для того, щоб налаштувати на нього свою онлайн-рекламу з пошукових систем і соцмереж. Цільові сторінки спочатку оптимізовані для конверсії, а це означає, що ліди, відправлені на них, забезпечують кращу віддачу. Більш високі конверсії означають більше реєстрацій і більше продажів для бізнесу.
Розробка landing page є частиною воронки продажів — послідовності сторінок, на якій користувач бачить заклик до дії (CTA) або повідомлення (з основного веб-сайту, електронної пошти або реклами) і приходить з певної причини.
 
У цьому випадку інформація про товар або послугу надається відповідно до заклику до дії, який викликав початковий інтерес (відомий як «відповідність повідомленню»). У кінці послідовності знаходиться проста сторінка «Дякую», яка повідомляє відвідувачам, що ви успішно отримали інформацію, і повідомляє їм, де і коли вони можуть очікувати пропозиції.

 


Основні переваги лендінгів


Цільові сторінки надають можливість підвищити «специфічність контенту», що підвищує ефективність SEO.
Оплата за клік (PPC) при налаштуванні реклами більш вигідна, тому що дозволяє точно узгодити ціннісну пропозицію оголошення і повідомлення безпосередньо з тим, що користувачі бачать на сайті.
Сторінки, орієнтовані на продажу, ефективні, оскільки вони можуть розвивати концепції, використовуючи історію, яка має вирішальне значення для переконання.
На них розміщують допоміжні матеріали, таких як зображення, відео, які можуть показати використовуваний продукт або послугу, показники достовірності, такі як відгуки, подяки.
 
Спеціальні цільові сторінки дають можливість експериментувати — протестувати свої комунікації, щоб побачити, яка з них найкраще заходить вашої аудиторії. Ви також можете протестувати презентації продуктів або способи позиціонування своїх послуг на фоні конкурентів.
Тестування дозволяє виявити, що працює, а що — ні, і поліпшити свій сайт.
 

Види лендінгів


 • Статичні сторінкимають постійний зміст і зовнішній вигляд. Зазвичай вони складаються з невеликої кількості підсторінок і елементів. Будь-які зміни повинні бути внесені в код сторінки її автором, тому остаточний вигляд таких сторінок повинен бути відомий вже на етапі проектування.
 • Динамічні — генеруються на льоту. Вони можуть змінювати свій вміст і зовнішній вигляд.

 


Чому варто пройти курс зі створення landing page на HTML?


Щоб зробити розмітку і написати на цій мові, не потрібно підключення до інтернету.
Документ HTML — це простий текстовий файл, який можна створювати і змінювати практично в будь-якому текстовому редакторі. Для Windows і Linux — це Notepad ++, для MacOS —  Text Edit або Sublime Text, для Android — DroidEdit. Щоб побачити результати своєї роботи, знадобиться будь-який браузер, який зчитує HTML-файл з вашого локального диску, а потім обробляє і відображає його таким же чином, як звичайні файли з інтернету.
Цей файл містить опис сторінки в HTML. Для цього використовуються відповідні мовні команди, які визначають спосіб розміщення тексту, графічних елементів на сторінці та вставки посилань на інші сайти.

 


Після навчання створенню landing page курси дадуть такі цільові компетенції, як:


 • вміння створити односторінкові веб-сайти, які повністю відповідають всім стандартам Консорціуму World Wide Web;
 • зміна або оновлення сайтів і розсилок за допомогою HTML і CSS;
 • розуміння структури HTML-документа і функцій кожного його елемента;
 • форматування веб-документів за допомогою стилів CSS, упорядкування елементів на сторінці;
 • перевірка правильності коду HTML і CSS відповідно до стандартів Консорціуму World Wide Web;
 • розстановка блоків або графічних елементів в обраних місцях на екранах сайту;
 • публікація веб-сторінки в мережі;
 • тестування ефективності сайту і покращення його.
 
Цей курс допоможе новачкам засвоїти принципи верстки сайтів із нуля, у майбутньому працювати веб-дизайнерами і відповідати за розробку та оновлення сайтів компаній.
Записуйтеся прямо зараз — і перші гроші на продажу свого товару або послуги з лендінг пейдж ви зможете заробити ще під час навчання і відразу ж окупити курс.

Коментарі ()

  Написати коментар

  Зворотній зв’язок